Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay’ın Münir Özkul ziyareti

06 Mart, 2010 | 11:43

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, zatürre başlangıcı teşhisiyle tedavi gören tiyatro ve sinema sanatçısı Münir Özkul’un  ziyaretine gitti.

Ertuğrul Günay, Münir Özkul’la tedavi gördüğü hastane odasında bir süre sohbet etti. Günay, Özkul’un eşi Umman Özkul ve doktorlarından sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Doktorların gösterdikleri yakın ilgiden memnuniyet duyduğunu ifade eden Günay, Münir Özkul’u umduğundan daha iyi bulduğunu söyledi.

Özkul’un “Türk tiyatro ve sinemasına büyük emeği geçen değerli bir sanatçı” olduğunu belirten Günay, şöyle konuştu:

“Ziyaretim sırasında kendisine de söyledim. Çocukluk yıllarımda Romeo ve Julyet uyarlaması olduğunu zannettiğim ‘General Çöpçatan’ adlı oyunu katıla katıla gülerek izlediğimi anlattım. Kendisini o günden bu yana büyük ilgiyle izledim. Bir süre Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü yaptığı için ayrıca kurumsal yakınlık içerisindeyiz. Özkul, geleneksel Türk tiyatrosunda çeşitli başarılara imza attı. Bir dönem orta oyuncularının piri seçildi. Sonra bu unvanı başka sanatçılara devretti. Sinema ve sahnede büyük emekleri geçen Özkul, sürekli olumlu tiplemelerle hafızalara yer etti. İnşallah yakın sürede ayağa kalkar, sağlığına kavuşur.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Haberleri, Ertuğrul Günay Münir Özkul Zİyareti, Münir Özkul HAstane, Münir Özkul Zİyeret, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları