Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay’dan Gezi Parkı yorumu

14 Haziran, 2013 | 13:50

Ertuğrul Günay'dan Gezi Parkı yorumu Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Gezi Parkı direnişi hakkında yeni yorumlarını paylaştı.

Daha önce , “Taksim’de çok değerli bir parka ‘illa bina’ diye tutturmak nedir?” şeklinde yaptığı açıklamalarla çok konuşulan Günay,Gezi Parkı direnişi hakkında Twitter’dan yorumlar paylaşmaya devam ediyor.

İzmir Milletvekili eski Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, twitter’dan şöyle yazdı;

‘Devlet aklı’ işte bu! İki hafta önce gelmemiz gereken noktaya bu gece gelmişiz. Arada kaybolan/yanan canlar için Allah hepimizi affetsin.

“Gezi Parkı Çocukları” bütün tuzakları aşarak siyasetin başaramadığını başaran sabırlı/kararlı gençler olarak demokrasi tarihi sizi yazacak!

Abdullah Cömert,komiser Mustafa Sarı, diğerleri, yaralananlar hepsi bu milletin evladı; bir bina ısrarı bunca acıya değer mi?

Bir kadına başörtülü olduğu için saldıran her kimse Allah kahretsin! Bir park yüzünden bunca anneyi ağlatanları da Allah bildiği gibi yapsın!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdullah Cömert, Bakan Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Gezi Parkı, Ertuğrul Günay Gezi Parkı yorumu, Ertuğrul Günay Twitter, eski Turizm Bakanı, Eski Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İzmir Milletvekili, İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, komiser Mustafa Sarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları