Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay’dan Gezi Parkı yorumu

14 Haziran, 2013 | 13:50

Ertuğrul Günay'dan Gezi Parkı yorumu Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Gezi Parkı direnişi hakkında yeni yorumlarını paylaştı.

Daha önce , “Taksim’de çok değerli bir parka ‘illa bina’ diye tutturmak nedir?” şeklinde yaptığı açıklamalarla çok konuşulan Günay,Gezi Parkı direnişi hakkında Twitter’dan yorumlar paylaşmaya devam ediyor.

İzmir Milletvekili eski Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, twitter’dan şöyle yazdı;

‘Devlet aklı’ işte bu! İki hafta önce gelmemiz gereken noktaya bu gece gelmişiz. Arada kaybolan/yanan canlar için Allah hepimizi affetsin.

“Gezi Parkı Çocukları” bütün tuzakları aşarak siyasetin başaramadığını başaran sabırlı/kararlı gençler olarak demokrasi tarihi sizi yazacak!

Abdullah Cömert,komiser Mustafa Sarı, diğerleri, yaralananlar hepsi bu milletin evladı; bir bina ısrarı bunca acıya değer mi?

Bir kadına başörtülü olduğu için saldıran her kimse Allah kahretsin! Bir park yüzünden bunca anneyi ağlatanları da Allah bildiği gibi yapsın!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdullah Cömert, Bakan Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Gezi Parkı, Ertuğrul Günay Gezi Parkı yorumu, Ertuğrul Günay Twitter, eski Turizm Bakanı, Eski Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İzmir Milletvekili, İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, komiser Mustafa Sarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları