Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay’dan Finike’deki ‘Kadınlar Plajı’ tepkisi!

06 Mart, 2018 | 15:55

Ertuğrul Günay'dan finike tepki

Antalya’nın Finike ilçesinde bulunan ünlü Andre Doria Koyu’na yapımına başlanan Kadınlar Plajı’na Kültür ve Turizm eski bakanı Ertuğrul Günay’dan tepki geldi. Eski bakan Günay, tepkisini sosyal medyadan gösterdi. Finike’deki plajın yerini eleştiren Günay, “Bu katliama kim dur diyecek” ifadelerini kullandı.

Kültür ve Turizm eski bakanı Ertuğrul Günay, Antalya’nın Finike ilçesinde bulunan ünlü Andre Doria koyuna yapımına başlanan Kadınlar Plajı’na tepki gösterdi. Ertuğrul Günay, sosyal medyadan Finike’deki plajı eleştirerek, “Bu katliama kim dur diyecek” yorumunda bulundu.

Turizmin başkenti Antalya’nın Finike ilçesinde bulunan Andrea Doria Koyu’na yapılması planlanan Kadınlar Plajı’na eski bakan Ertuğrul Günay sosyal medya üzerinden sert tepkide bulundu.

gunaydan finike plajina tepki

“Bu katliama kim dur diyecek”

Sosyal medya hesabı twitter’dan bir video paylaşan eski bakan Ertuğrul Günay, Finike’deki Kadınlar Plajı’na tepki göstererek eleştirdieleştirdi. Günay hesabından paylaştığı eleştirilerde, “Bu güzel koy, bir müteahhitlik/işletmecilik projesine kurban ediliyor. Ağaçlar kesilmiş, betonlaşıyor. Oysa Finike’de geliştirilebilecek bir kadın plajı ve yeni tesislere uygun 10 Km bomboş sahil var. Bu katliama kim dur diyecek?’ ifadelerine yer vererek tepkisini gösterdi.

ertugrul gunay kadinlar plaji twiti

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Andrea Doria Koyu, Antalya, Ertuğrul Günay, Eski bakan, Finike, Kadınlar Plajı, Kültür ve Turizm Bakanı,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları