Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay’a protesto

13 Ekim, 2009 | 15:35

Ertuğrul Günay'a protesto Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi’nde bir grup öğrenci tarafından protesto edildi.

Protestocu öğrencilere gülerek karşılık veren ancak protesto karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Günay’ın kollarını açıp çevresindekilere “Neyi protesto ediyorlar?” demesi dikkat çekti.

Protesto, Günay’ın üniversite avlusunda duran aracına binip binadan ayrılmasına kadar devam etti. Günay’ın aracına doğru yönelmesi esnasında korumalardan biri protestoda bulunan öğrencilere müdahale etmek istedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara Üniversitesi, Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya, Ankara Üniversitesi Haberleri, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Ankara Üniversitesi, Ertuğrul Günay Haberleri, Ertuğrul Günay Olay, Ertuğrul Günay Protesto, Ertuğrul Günay Skandal, Ertuğrul Günay Üniversite Protesto, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları