Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay ‘dan sürpriz ziyaret

26 Nisan, 2011 | 14:15

Ertuğrul Günay ‘dan sürpriz ziyaret

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İzmir Çetesi dizi setini ziyaret etti.

İzmir’de gerçekleştirilen çekimlerin yapıldığı seti ziyaret eden Ertuğrul Günay, dizi ekibiyle Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ndeki çekimlerde biraraya geldi.

Ertuğrul Günay oyuncularla sohbet ettikten sonra dizinin yönetmeni Yıldız Hülya Bilban ile birlikte yönetmen koltuğuna oturarak bir sahnenin çekimini monitörlerden takip etti.

Günay ile bir süre sohbet eden dizi oyuncuları Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece, oyuncuların telif ve çalışma hakları ile beklentilerini dile getirdi. Bakan Günay, “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile bazı ilgili birimlerin de bulunduğu bir komisyon kuruldu. Çalışma saatlerinin düzenlenmesi üzerinde çalışıyoruz. Oyuncuların insanca koşullarda çalışmasının gayretindeyiz. Öte yandan sinema emekçilerinin bir çatı altında toplanmasını önemsiyoruz.” dedi.

Ünlü sanatçı Kadir İnanır da Günay’ın sete yaptığı ziyaret ziyaretinin memnuniyet verici olduğunu belirterek, “Çalışma saatleriyle ilgili söyledikleri mutluluk verici. İzmir’den aday olduğu için kültür, sanat ve turizm alanında İzmirliler büyük mutluluk yaşayacaktır. Benim tanıdığım Ertuğrul Günay ise beni yanıltmaz.” diye konuştu.

Bakan Günay, İnanır’a Türkiye’de kültür ve sanat alanında yapılan çalışmalarla ilgili hazırlanan bir kitabı hediye etti. Bakan Günay, dizi ekibine başarılar diledi ve birlikte fotoğraf çektirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dokuz Eylül Üniversitesi, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay kadir inanır, Ertuğrul Günay Ziyaret, İzmir çetesi, izmir öetesi dizisi, Kadir İnanır, Tıp Fakültesi Hastanesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları