Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay: Turizmi ülke geneline yaymak isriyoruz

27 Şubat, 2010 | 16:37

Ertuğrul Günay Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye’nin turizm hareketi ve gelişme potansiyelini ülke geneline yaymanın arayışı içerisinde olduklarını söyledi.

Ertuğrul Günay, turizmin sadece Ankara’dan yönetilecek bir faaliyet değil, bütün toplumun sahiplenmesi gereken bir iş olduğunun altını çizdi.

Doğu Karadeniz’de turizmi geliştirmek amacıyla hazırlanan ve Trabzon, Giresun, Ordu, Gümüşhane ile Rize illerini kapsayan “Doğu Karadeniz Turizm Odaklı Kalkınma Projesi”, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Bayındırlık ve İskân Bakanı Mustafa Demir ve Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile milletvekilleri, bölge illerin valilileri, bürokratlar, işadamları ve turizmcilerin katılımıyla yapılan toplantıda değerlendirildi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, dünyanın 2009 yılında ciddi bir ekonomik kriz yaşadığını ve bundan turizmin de etkilendiğini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bakan Ertuğrul Günay, Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Haberleri, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
28 Şubat, 2010

Akdeniz Ülkeleri Dünyanin en
güzel iklimini yasayan Ülkeler
dir.Türk Turizm ini Ülkenin her kösesine götürmek gerrekir
Sayin Bakanin da dedigi gibi
Turzm e herkezin katkisi olma
si gerekir.Türkiyede 7 Bölgeni
n iklim sartlari ve ayricalik
li güzellikleri ile Turzm in
12 ay uygulanmasi gerekir.Tür
kiye buna müsat bir ülke.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Şubat 28th, 2010 at 14:50 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları