Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay Turizm Haftası’na Bursa’dan start veriyor

14 Nisan, 2010 | 18:12

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Haftası’na Bursa’dan Start Veriyor.

Günay bu yıl 34’üncüsü düzenlenen Turizm Haftası kutlamalarını Bursa’dan başlatacak.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacak Turizm Haftası programına Bursa’dan başlıyor.

15 Nisan Perşembe günü saat 11.30’da Atatürk Anıtı’na çelek sunulmasıyla başlayacak program, Orhangazi Parkı’ndaki mehter takımı konseri kılıç kalkan ile Hacivat ve Karagöz gösterileriyle devam edecek.

Halk dansları topluluğunun gösterisiyle renklenecek etkinlikler kapsamında, Bursa Olgunlaşma Enstitüsü de bir defile düzenleyecek. Ayrıca Bursa Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nun mini konserine de katılacak olan Bakan Günay, Koza Han girişindeki Kiosk’un açılışını yaptıktan sonra, hanlar bölgesini gezip, Devlet Senfoni Orkestrası’nın konserine katılacak.

Daha sonra da Marigold Otel’in açılışını yapacak olan Bakan Günay, restorasyonu biten I. Murat Türbesi’ni açacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bakan Ertuğrul Günay, Bursa Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Açıklamaları, Ertuğrul Günay Haberleri, Ertuğrul Günay Kimdir, Ertuğrul Günay Turizm, Turizm Haberleri, Turizm Haftası Bursa,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları