Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay’dan Şirince yorumu

14 Aralık, 2012 | 13:54

Ertuğrul Günay'dan Şirince yorumu Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’dan, Şirince yorumu.

Günay, “Herkes Şirince’de yerini ayırtsın. Ama Şirince’de yer bulamayanlar da endişe etmesinler.” dedi.

Ertuğrul Günay, Maya takvimine göre 21 Aralık’ta kıyametin kopmayacağı dünyadaki 2 yerden biri olduğu iddia edilen Şirince’de yaşanan turizm patlamasıyla ilgili gazetecilerin sorularını cevapladı.

Türkiye’nin tanıtımına katkısı olan bütün efsanelerin değerli olduğunu belirten Günay, “Bütün efsaneler, bütün mitolojik hikâyeler, bütün buna benzer dünya çapınca tanıtım yapmaya yarayan öyküler, bizim için çok değerlidir. O yüzden ben bu efsaneyi değerlendiriyorum ve destekliyorum. Herkes Şirince’de yerini ayırtsın. Ama Şirince’de yer bulamayanlar da endişe etmesinler. İnşallah 22 Aralık sabahı da iyilik ve güzellikle hep birlikte göreceğiz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
21 Aralık, 21 Aralık 2012, 21 Aralık kehaneti, 21 Aralık kıyamet, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Şirince, Ertuğrul Günay yorum, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Maya takvimi, Maya Takvimi 12 Aralık, Maya takvimi 2012, Maya takvimi 21 Aralık, Şirince, Şirince kıyamet, Şirince rezervasyon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları