Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay’a Moskova’dan ”Fahri Profesörlük” unvanı

12 Kasım, 2012 | 19:19

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’a Moskova Devlet Kültür ve Sanat Üniversitesi tarafından ”Fahri Profesörlük” unvanı verildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Bakan Ertuğrul Günay’a ”Türkiye Rusya kültürel ilişkilerinin gelişmesine yaptığı katkıdan dolayı” Moskova Devlet Kültür ve Sanat Üniversitesi tarafından ”Fahri Profesörlük” unvanı verildi.

Günay’a, katıldığı Rusya Dışişleri Bakanlığı Diplomasi Akademisi’nde düzenlenen ”Rus-Türk İlişkilerinde Turizm” adlı konferansın ardından geçtiği Moskova Devlet Kültür ve Sanat Üniversitesi’nde, üniversite rektörü tarafından fahri profesörlük unvanı takdim edildi.

Açıklamada, ”Kültür Ve Turizm Bakanı Günay’ın, Rusya’nın önemli bir üniversitesinden böylesine prestijli bir unvan aldığı için büyük mutluluk duyduğu” ifadesine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Fahri Profesörlük, Ertuğrul Günay Moskova, Fahri Profesörlük, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Moskova,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları