Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay 2 Eylül’de Mersin’de

25 Ağustos, 2010 | 14:55

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın, ‘Ertuğrul Gemisi 120. Yıl Anma Töreni’ne katılmak üzere 2 Eylül’de Mersin’e geleceği bildirildi.

Japonya’nın Kushimoto kenti açıklarında 120 yıl önce batan Ertuğrul Fırkateyni ile ilgili 31 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

Türkiye’de 2010 yılının ‘Japon Yılı’ ilan edilmesi nedeniyle bu yıl geniş ve kapsamlı gerçekleştirilecek etkinlikler çerçevesinde, 2 Eylülde Refah Şehitleri Anıtı’nda anma töreni yapılacak. Törene, Kültür ve Turizm Bakanı Günay’ın yanı sıra Japonya’dan gelen aralarında üst düzey yetkililerin de bulunduğu heyetin katılacağı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Japon Yılı, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Antalya, Ertuğrul Günay Haberleri, Ertuğrul Günay Kimdir, Ertuğrul Günay Mersin, Refah Şehitleri Anıtı, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları