Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay, açılışından önce KOMER’i inceledi

07 Aralık, 2012 | 15:46

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Kuşadası Kongre Merkezi’nde(KOMER) açılıştan önce incelemelerde bulundu.

İnşaatta son aşamaya gelindiğini ifade eden eden Günay, “Ege Bölgesi ve ülkemizin kongre turizminde çıtasını yükseltecek olan merkezimizin açılışını ay sonunda yapacağız. Her yıl İzmir’de düzenlenen, tüm dünyadaki büyükelçilerimizin toplantısı da 5 Ocak 2012’de burada olacak.” dedi.

Bakan Kongre, incelemesinden sonra yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Bir insan, evsahibi olabilmek için evinin inşaatının son aşamasında nasıl heyecanla kontrol etmeye geliyorsa ben de Kuşadası Kongre Merkezi’nin inşaatını öyle kontrol etmeye geliyorum. Burası yalnızca Kuşadası değil, bütün ülkemiz için önemlidir. Kongre turizminde ülkemizin çıtasını yükseltecektir. Daha önce de ifade ettiğim gibi Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Başbakanımızın ve yabancı konuklarımızın da onurlandıracağı büyük bir açılış yapmak istiyoruz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Haberleri, KOMER, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Kuşadası Kongre Merkezi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları