Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay’ın Japonya seyahati sürüyor

02 Kasım, 2009 | 11:25

Ertuğrul Günay Japonya Seyahati Turizm ve Kültür bakanı Ertuğrul Günay, eşi Gülten Günay ile birlikte gittiği Japonya seyahatinde domuz gribi ile ilgili açıklamalar yaptı.

Ertuğrul Günay: “Panik gribi var!”

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye’de domuz gribinden çok, “panik gribi”nin etkili olduğunu söyledi.

Ertuğrul Günay sözlerine şöyle devam etti:”Yeni rezervasyonlar yapılırken, iki – üç vakanın büyük bir trajedinin eşiğindeymişiz gibi ortaya getirilmesini kaygıyla karşılıyorum. Yazın üç ay boyunca okullarda neden hijyen çalışması yapmadılar? Domuz gribi yeni çıkmadı ki.”

Günay, eşi Gülten Günay ile birlikte Japonya’nın en büyük sualtı parklarından biri olan Marine Park’ı ve önemli bir dini mekan olan Shoken Manastırı’nı da ziyaret etti.

Günay, burada, halkı dini ayinlere çağırmak için kullanılan 300 yıllık “Hokku” adı verilen Budist davulunu çaldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bakan Ertuğrul Günay, Domuz Gribi Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Domuz Gribi, Ertuğrul Günay Haberleri, Ertuğrul Günay Japonya, Ertuğrul Günay Japonya Seyahati, Gülten Günay, Gülten Günay Haberleri, Kültür bakanı Ertuğrul Günay, Kültür Turizm Bakanı, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları