Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay İzmir Kültür ve Turizm Dergisini çok beğendi

21 Ekim, 2009 | 14:14

Turizm Bakanı Ertuğrul Günay İzmir’in tanınmasına katkı sağlayan İzmir Kültür ve Turizm Dergisi, dergiyi inceleyen Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’dan da övgü aldı.

İzmir Valiliği adına İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün imtiyaz sahibi olduğu İzmir Kültür ve Turizm Dergisi’nin ilk sayısı, sektörün önde gelen kurum, kuruluş ve isimlerinden büyük beğeni topladı.

İzmir’in tanıtımına önemli katkılar sağlayacağı ve İzmir’in böyle bir yayına ihtiyacı olduğu vurgulanırken dergiye bir övgü de Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’dan geldi. İzmir ziyaretindeki duraklarından biri olan Agora’da, dergiyi yayına hazırlayan RK Tanıtım Hizmetleri’nin Ajans Başkanı Özer Kestane’nin takdim ettiği İzmir Kültür ve Turizm Dergisi, Bakan Günay tarafından memnuniyetle karşılandı. Dergiyi keyifle inceleyen Günay, “Başta Valiliğimiz olmak üzere İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzü ve Ajansınızı tebrik ediyorum. İzmir’in tanıtımına önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Yolculuğum esnasında keyifle okuyacağım” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bakan Günay, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Gazete, Ertuğrul Günay Haberleri, Ertuğrul Günay İzmir Dergisi, Ertuğrul Günay Yazılar, İl Kültür, İzmir, İzmir Turizm Dergisi, İzmir Bergama, İzmir Fuarları, İzmir İl Kültür, İzmir Kültür ve Turizm Dergisi, İzmir Kültürü, Turizm Bakanı Günay, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Turizm Müdürlüğü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları