Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Edirne’de

05 Ağustos, 2010 | 11:05

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, bir dizi programa katılmak üzere Edirne’ye geldi.

Gece saatlerinde İstanbul’dan yola çıkan Bakan Günay, geceyi Edirne’de geçirdi. Sabah saatlerinde Meriç Nehri kıyısında bulunan Polis Çay Bahçesi’ne eşi Gülten Günay ile birlikte gelen Bakan, burada yetkililer tarafından karşılandı.

Edirne Valisi Gökhan Sözer, AK Parti Milletvekili Necdet Budak, CHP Milletvekili Rasim Çakır, Belediye Başkan Yardımcısı Namık Kemal Döleneken, AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve tarafından karşılan Bakan Günay, nehir kenarında yetkililerle birlikte kahvaltı yaptı.

Bakan, Edirne Valiliği, AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nı ziyaret ettikten sonra Selimiye Camii, Yıldırım Bayezit Külliyesi ve tarihi Sarayiçinde bulunan Osmanlı Sarayı’nın kazı alanını gezecek.

Daha sonra Uzunköprü ilçesine geçecek olan Günay, burada sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle görüştükten sonra Edirne’nin Keşan ilçesine geçecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bakan Günay Edirne, Edirne, EDirne Turu, Edirne Uzunköprü, Edirne Valiliği, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Edirne, Ertuğrul Günay Edirne Turu, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Uzunköprü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları