Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay da domuz gribi aşısı olmuyor

06 Kasım, 2009 | 09:33

Ertuğrul Günay Domuz gribi aşısı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın aşı olmayacağını açıklamasının ardından,Turizm ve Kültür Bakanı Ertuğrul Günay da domuz gribi aşısı olmayacağını belirtti.

Devlet Bakanı Zafer Çağlayan ise aşı olduğunu, bunun kişisel bir tercih olarak değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, domuz gribi aşısı olup olmayacağını düşündüğünü söyledi. Adalet Bakanı Sadullah Ergin ise “Aşı olmayı düşünüyorum” dedi.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bu aşamada Domuz gribi aşısı olmayı düşünmediklerini açıklamalarının ardından, şu ana kadar bu iki partiye mensup milletvekillerinden, “Ben Domuz gribi aşısı olacağım” diyen çıkmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bülent Arınç, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Domuz Gribi, Ertuğrul Günay Domuz Gribi Açıklamaları, Ertuğrul Günay Domuz Gribi Aşısı, Ertuğrul Günay Haberleri, Ertuğrul Günay Kütahya, Japonya Ertuğrul Günay, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan Aşı, Recep Tayyip Erdoğan Domuz Gribi, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları