Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay: Domuz gribi turizmi etkilemedi

05 Kasım, 2009 | 09:35

Ertuğrul Günay Kültür ve Turizim Bakanı Ertuğrul Günay, son günlerde gündemden düşmeyen domuz gribi hakkında açıklamalar yaptı.

Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen 28.İstanbul Kitap Fuarı’nı ziyaret eden Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, domuz gribine yönelik alınan önlemlerin tamamını desteklediğini söyledi.

Ertuğrul Günay: Domuz gribinin turizme kötü bir etkisi olmadı

Bakan Ertuğrul Günay gazetecilerin domuz gribi ile ilgili sorularını yanıtladı. “Domuz gribinin turizme kötü bir etkisi var mı?” şeklindeki bir soru üzerine Ertuğrul Günay, “Şu ana kadar turizme kötü bir etkisi olmadı. Bundan sonra da olmaması için uğraşıyoruz. Bütün gayretimiz bunun için.” dedi.

Domuz gribi ile mücadelede temizliğin önemine dikkat çeken Bakan Günay, “Ben temizliğe çok önem veririm. Sadece bu salgın vesilesiyle değil, her yerde, her zaman ve her mekanda temizlik bir çok önlemin başında gelir. Toplumun buna çok dikkat etmesi gerekiyor. Turizm için de, kültür için de, sağlık için de, dinen de bu çok temel. Temizlik konusundaki her önlemi destekliyorum.” dedi. Bakan Günay, temizliğin dışında kalan ilaç, aşı gibi önlemlerin, herkesin kendi kararına kaldığını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bakan Ertuğrul Günay, Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi, Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi Ertuğrul Günay, Domuz Gribi Turizm, Domuz Gribi Turizm Etkisi, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Açıklamaları, Ertuğrul Günay Domuz Gribi, Ertuğrul Günay Domuz Gribi Açıklamaları, Ertuğrul Günay Haberleri, Ertuğrul Günay Turizm Gezi, Kültür bakanı Ertuğrul Günay, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları