Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay, KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu ile görüştü

13 Kasım, 2010 | 13:15

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile görüştü.

Görüşmede, iki ülkenin imzalamış olduğu Turizm Eylem Planı hakkında bilgi veren Günay, Türkiye’nin KKTC’ye turizm alanında desteklerinin süreceğini belirtti.

15 Kasım günü kutlanacak KKTC’nin 27. kuruluş yıldönümü ve artından gelen Kurban Bayramı arifesinde imzalanan anlaşmanın iki ülke için hayırlı olmasını dileyen Günay, ilişkilerin gelişerek devam edeceğini belirtti.

KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu ise yaptığı açıklamada, KKTC’nin turizm potansiyeline işaret ederek, Türkiye’nin desteği ile bu potansiyelin ortaya çıkacağını ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Kimdir, Ertuğrul Günay Kıbrıs, Kıbrıs, Kıbrıs Derviş Eroğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları