Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay, Bornova’ya kültür merkezi sözü verdi

08 Haziran, 2011 | 11:07

Kültür ve Turizm Bakanı, AK Parti İzmir milletvekili adayı Ertuğrul Günay, Bornova ilçesine kültür merkezi sözü verdi.

Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır’ı ziyaret eden Günay, merkezi 2012 yılında bitirmeyi planladıklarını söyledi. Sergi sarayı ve kafeteryası olan bir kompleks olacak kültür merkezinin, İzmir’in ve Bornova’nın tarihini ayağa kaldıracağını belirtti.

Bornova’ya yatırımlarının devam edeceğini söyleyen Bakan Günay, Atilla İlhan Kütüphanesi de yapacaklarının altını çizdi.

Ertuğrul Günay, Homeros Vadisi’ni de yeni projelerle turizme kazandıracaklarını açıkladı. Günay’a bir plaket takdim eden Başkan Sındır da EXPO’ya el ele ilerlenebileceğini kaydetti. Sındır, Günay’ın İzmir’den aday gösterilmesinin büyük bir şans olduğunu sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Bornova, Ertuğrul Günay Expo, Homeros Vadisi, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları