Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay bakanlıktan ayrıldı

25 Ocak, 2013 | 11:46

Ertuğrul Günay bakanlıktan ayrıldı Kabine değişikliğiyle birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay görevden alındı.

Günay, Bakanlar Kurulu’ndaki değişikliğe ilişkin, “Uzun zamandır zaten böyle bir şey konuşuluyordu.Hiçbirimiz için sürpriz olduğunu zannetmiyorum” dedi.

Ertuğrul Günay, 5 buçuk yıldan bu yana Kültür ve Turizm Bakanlığı görevini yaptığı için mutlu olduğunu şöyle anlattı; “Şükürler olsun ki, geride bıraktığımız bu süre içinde hem Türkiye turizminde, hem Türkiye’nin toplam kültür yaşamında, arkaya dönüp baktığımız zaman övünçle ifade edeceğimiz güzel şeyler yaptık.Bir bakanın görev süresinin sonu vardır. Ama en güzel son, bu tablodur. Onun için çok teşekkür ederim”.

Yeni Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik

İçişleri, Sağlık, Kültür ve Turizm ile Milli Eğitim Bakanlığı’na yapılan bakan atamaları Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Ertuğrul Günay’ın yerine AK Parti Adana Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik getirildi.

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in yerine İçişleri Komisyonu Başkanı Muammer Güler, 3.5 yıldır görev yapan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’in yerine TBMM Milli Eğitim Komisyonu Başkanı Nabi Avcı, 11 yıldır görev yapan Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın yerine Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu getirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bakan Ömer Çelik, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay ayrıldı, Ertuğrul Günay bakanlık, İçişleri, Kültür ve Turizm ile Milli Eğitim Bakanlığı, Mehmet Müezzinoğlu, Milli Eğitim Bakanı, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Ömer Çelik, Ömer Dinçer, Sağlık, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, TBMM Milli Eğitim Komisyonu Başkanı Nabi Avcı, Turizm bakanı Ömer Çelik,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları