Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay, Alman televizyonuna İzmir’i anlattı

07 Haziran, 2011 | 09:46

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Alman TR-1 televizyonuna İzmir’i anlattı.

Ertuğrul Günay, Almanya ve çeşitli Avrupa ülkelerinden izlenebilen TR-1 kanalına İzmir’den, İzmir için hedeflerini anlattı.

Ertuğrul Günay, İlyada Destanı’nın mekanı ve Homeros’un yaşadığı bu toprakların Türkiye’nin yeni turizm vizyonunun da başlangıç noktası olacağını dile getirdi.

Bakan Günay, Türkiye’deki kültür ve turizm çalışmalarından örnekler verdiği röportajda, 12 Haziran seçimlerinde milletvekilliğine aday olduğu İzmir’in sorunlarını ve bu sorunlara önerdiği çözümleri paylaştı. Günay’ın başında bulunduğu Kültür ve Turizm Bakanlığı kısa süre önce 26 ülkeden 70 gazeteciyi İzmir’de ağırlayarak, yabancı medyanın ilgisinin İzmir’e yönelmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirmişti.

Almanya merkezli yayın yapan ve Avrupa’da çok sayıda izleyiciye ulaşan TR-1 kanalı çok sayıda Türk’ün yaşadığı Almanya’da hazırladığı ‘Seçime Doğru’ programıyla Türkiye’deki seçim ortamını Avrupalılara yansıtıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman televizyonu, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Alman televizyonu, Ertuğrul Günay İzmir, Ertuğrul Günay İzmirde, İlyada Destanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları