Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay, Alman televizyonuna İzmir’i anlattı

07 Haziran, 2011 | 09:46

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Alman TR-1 televizyonuna İzmir’i anlattı.

Ertuğrul Günay, Almanya ve çeşitli Avrupa ülkelerinden izlenebilen TR-1 kanalına İzmir’den, İzmir için hedeflerini anlattı.

Ertuğrul Günay, İlyada Destanı’nın mekanı ve Homeros’un yaşadığı bu toprakların Türkiye’nin yeni turizm vizyonunun da başlangıç noktası olacağını dile getirdi.

Bakan Günay, Türkiye’deki kültür ve turizm çalışmalarından örnekler verdiği röportajda, 12 Haziran seçimlerinde milletvekilliğine aday olduğu İzmir’in sorunlarını ve bu sorunlara önerdiği çözümleri paylaştı. Günay’ın başında bulunduğu Kültür ve Turizm Bakanlığı kısa süre önce 26 ülkeden 70 gazeteciyi İzmir’de ağırlayarak, yabancı medyanın ilgisinin İzmir’e yönelmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirmişti.

Almanya merkezli yayın yapan ve Avrupa’da çok sayıda izleyiciye ulaşan TR-1 kanalı çok sayıda Türk’ün yaşadığı Almanya’da hazırladığı ‘Seçime Doğru’ programıyla Türkiye’deki seçim ortamını Avrupalılara yansıtıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman televizyonu, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Alman televizyonu, Ertuğrul Günay İzmir, Ertuğrul Günay İzmirde, İlyada Destanı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları