Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay müdüre çattı

01 Mart, 2010 | 09:48

Ertuğrul Günay müdüre çattı Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda 100 kişinin çalıştığını öğrenince müdürle tartıştı.

Diyarbakır’a gelen Kültür ve Turizm bakanı Ertuğrul Günay, 28 Şubat sürecinin bin yıl süreceğini söyleyenleri bilgisizlikle suçlayarak, “Dünyada değişmeyen bir tek kural vardır, oda her şeyin değişebileceğidir. Bir şeyin bin yıl sürebileceğini iddia edenler, evrenin en temel kuralını bilmiyorlar demektir. Bence bu bilgisizliği uzun süre daha fazla konuşmak gerekmez” şeklinde konuştu.

Diyarbakır Kültür merkezini gezen ve Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda 100 kişinin çalıştığını öğrenen Ertuğrul Günay, “Bu tür işleri özelleştirmek gerekir. Personele verdiğimiz bu paraları amatör tiyatrolara versek, bütün bölge tiyatro olur” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Diyarbakır Devlet Tiyatrosu, Diyarbakır Kültür merkezi, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Diyarbakır, Ertuğrul Günay Kimdir, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları