Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ertuğrul Günay müdüre çattı

01 Mart, 2010 | 09:48

Ertuğrul Günay müdüre çattı Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda 100 kişinin çalıştığını öğrenince müdürle tartıştı.

Diyarbakır’a gelen Kültür ve Turizm bakanı Ertuğrul Günay, 28 Şubat sürecinin bin yıl süreceğini söyleyenleri bilgisizlikle suçlayarak, “Dünyada değişmeyen bir tek kural vardır, oda her şeyin değişebileceğidir. Bir şeyin bin yıl sürebileceğini iddia edenler, evrenin en temel kuralını bilmiyorlar demektir. Bence bu bilgisizliği uzun süre daha fazla konuşmak gerekmez” şeklinde konuştu.

Diyarbakır Kültür merkezini gezen ve Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda 100 kişinin çalıştığını öğrenen Ertuğrul Günay, “Bu tür işleri özelleştirmek gerekir. Personele verdiğimiz bu paraları amatör tiyatrolara versek, bütün bölge tiyatro olur” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Diyarbakır Devlet Tiyatrosu, Diyarbakır Kültür merkezi, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Diyarbakır, Ertuğrul Günay Kimdir, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları