Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eros Ramazzotti NOI World Tour 2013

23 Ocak, 2013 | 17:38

eros ramazzotti noi world tour 2013 konserleri

İtalya’nın pop efsanesi Eros Ramazzotti Noi World Tour 2013  konser turnesi kapsamında dünyanın hemen her yerindeki hayranları ile buluşacak.

Eros Ramazzotti 2013 yılı konser programında İtalya’ dan Finlandiya’ ya kadar bir çok ülke yer alıyor.

Eros Ramazzotti 2013′ te İtalya, Almanya, Prag, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre,  Macaristan, Slovenya, Danimarka, Rusya, Finlandiya, İspanya ‘da konserler verecekler.

1984’ten bu yana yayımladığı 11 stüdyo albümü, 1 EP, 2 toplama albüm, 2 konser albümü ve 35 single ile Avrupa’nın yanı sıra Orta ve Güney Amerika’da yüksek satış başarısı yakalamış olan Ramazzotti 1998 – 2000 yılları boyunca aralarında Tina Turner, Pavarotti, Joe Cocker, Madonna, Anastacia, U2 gibi isimlerinde bulunduğu bir çok isimle düet yaptı.

Eros Ramazzotti NOI World Tour 2013 ile dünyayı dolaşacak

Eros Ramazzotti 2013 konser turu kapsamında İtalya, Almanya, Prag, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre,  Macaristan, Slovenya, Danimarka, Rusya, Finlandiya, İspanya ‘da konserler verecek ve hayranları ile buluşacak.

Eros Ramazzotti NOI World Tour 2013  konser programı 09 Mart 2013′ te Torino’ da başlayacak.

Bu sene sadece özel bir açılışa katılmak için Türkiye’ ye gelecek olan Ramazzotti ‘ nin Türk hayranları da yakışıklı popçuyu yurt dışında yapacağı konserler ile takip edebilecekler.

wts.com.tr/eros-ramazzotti-konseri.htm” target=”_blank”>Eros Ramazzotti Noi World Tour 2013 konser programı için tıklayınız…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eros Ramazzotti, Eros Ramazzotti 2013, Eros Ramazzotti 2013 konser turu, Eros Ramazzotti 2013 konserleri, Eros Ramazzotti Haberleri, Eros Ramazzotti konser, Eros Ramazzotti konser programları, Eros Ramazzotti NOI World, Eros Ramazzotti NOI World Tour, Eros Ramazzotti NOI World Tour 2013, Eros Ramazzotti World Tour, Eros Ramazzotti World Tour 2013,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları