Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eros Ramazzotti NOI World Tour 2013

23 Ocak, 2013 | 17:38

eros ramazzotti noi world tour 2013 konserleri

İtalya’nın pop efsanesi Eros Ramazzotti Noi World Tour 2013  konser turnesi kapsamında dünyanın hemen her yerindeki hayranları ile buluşacak.

Eros Ramazzotti 2013 yılı konser programında İtalya’ dan Finlandiya’ ya kadar bir çok ülke yer alıyor.

Eros Ramazzotti 2013′ te İtalya, Almanya, Prag, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre,  Macaristan, Slovenya, Danimarka, Rusya, Finlandiya, İspanya ‘da konserler verecekler.

1984’ten bu yana yayımladığı 11 stüdyo albümü, 1 EP, 2 toplama albüm, 2 konser albümü ve 35 single ile Avrupa’nın yanı sıra Orta ve Güney Amerika’da yüksek satış başarısı yakalamış olan Ramazzotti 1998 – 2000 yılları boyunca aralarında Tina Turner, Pavarotti, Joe Cocker, Madonna, Anastacia, U2 gibi isimlerinde bulunduğu bir çok isimle düet yaptı.

Eros Ramazzotti NOI World Tour 2013 ile dünyayı dolaşacak

Eros Ramazzotti 2013 konser turu kapsamında İtalya, Almanya, Prag, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre,  Macaristan, Slovenya, Danimarka, Rusya, Finlandiya, İspanya ‘da konserler verecek ve hayranları ile buluşacak.

Eros Ramazzotti NOI World Tour 2013  konser programı 09 Mart 2013′ te Torino’ da başlayacak.

Bu sene sadece özel bir açılışa katılmak için Türkiye’ ye gelecek olan Ramazzotti ‘ nin Türk hayranları da yakışıklı popçuyu yurt dışında yapacağı konserler ile takip edebilecekler.

wts.com.tr/eros-ramazzotti-konseri.htm” target=”_blank”>Eros Ramazzotti Noi World Tour 2013 konser programı için tıklayınız…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eros Ramazzotti, Eros Ramazzotti 2013, Eros Ramazzotti 2013 konser turu, Eros Ramazzotti 2013 konserleri, Eros Ramazzotti Haberleri, Eros Ramazzotti konser, Eros Ramazzotti konser programları, Eros Ramazzotti NOI World, Eros Ramazzotti NOI World Tour, Eros Ramazzotti NOI World Tour 2013, Eros Ramazzotti World Tour, Eros Ramazzotti World Tour 2013,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları