Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eros Ramazzotti konserlerine Meksika’da devam ediyor

20 Ekim, 2016 | 11:38
Eros Ramazzotti Meksika Konseri

Eros Ramazzotti Meksika Konseri

Dünyaca ünlü İtalyan şarkıcı Eros Ramazzotti, dünya turnesi kapsamında verdiği konserlerine Meksika’da devam ediyor.

Eros Ramazzotti Meksika’da! Konserleri iple çekilen İtalyan sanatçı Eros Ramazzotti, ABD’den sonra şimdi de Meksikalı hayranlarının karşısında.

İtalya’nın en önemli müzisyenlerinden olan Eros Ramazzotti, 2016 Dünya Turnesi kapsamında konserlerine hız kesmeden devam ediyor. 3 ayrı konser için Meksika’ya giden Eros Ramazzotti, ilk olarak başkent Mexico City’de sahne aldı. Binlerce Ramazzotti hayranını bir araya getiren konserde, başarılı şarkıcı performansıyla göz doldurdu.

Meksika’daki ikinci konserini 20 Ekim’de Monterrey şehrinde verecek olan 52 yaşındaki sanatçı, 22 Ekim günü ise son kez Meksikalı hayranlarının karşısına çıkacak. Guadalajara’da konser sonrası ülkesi İtalya’ya dönecek olan Eros Ramazzotti, kasım konserlerine Avrupa turnesi ile devam edecek.

WTS Farkıyla Eros Ramazzotti Konserleri

Dünyanın her yerine avantajlı fiyatlar ve para iadesi garantisiyle turlar düzenleyen World Travel Service (WTS), Eros Ramazzotti hayranlarını da unutmadı. Dünyaca ünlü bir çok ismin konserlerinde misafirlerini ağırlayarak tam not alan WTS, Eros Ramazzotti Konser Turları ile konuklarını İtalyan sanatçıyla buluşturuyor. Ramazzotti’nin yıl sonuna kadar sürecek tüm konserleri WTS’nin etkinlik takviminde yer alıyor (CumCuma).

Eros Ramazzotti Konser Turları Detayları Hakkında Bilgi Almak için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eros Ramazzotti, İtalya, konser, Meksika,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları