Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eros Ramazzotti konserleri başlıyor

16 Nisan, 2015 | 13:47

Dünyaca ünlü İtalyan şarkıcı Eros Ramazzotti’nin neredeyse tüm İtalya ve Avrupa ülkelerini kapsayan dev turnesi için geri sayım başladı.

İtalyanların müzik dünyasına kazandırdığı en önemli değerlerden olan Eros Ramazzotti, Avrupalı hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. Ünlü şarkıcı, İtalya’nın hemen her şehrinde konserler verdikten sonra bazı Avrupa ülkelerinde de sevenleriyle buluşacak.

İlk olarak 12 Eylül 2015 tarihinde İtalya Rimini’de sahne alacak sanatçı, daha sonra Vereno’da iki ayrı konser verecek ve Polonya’nın yolunu tutacak. Ramazzotti, 29 Eylül’de Krakow Arena’daki konserinin ardından 2 Ekim’de Avusturyalı hayranlarının karşısına çıkacak.

5 Ekimde İsviçre’nin Zürih kentinde sahneye çıkacak şarkıcı, konser sonrası İtalya’ya dönerek 7-20 Ekim tarihlerinde Milano, Roma, Floransa ve Bologna kentlerinde sevenleriyle buluşacak. Eros Ramazzotti, Avrupa turnesine, Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti ve Hollanda’da vereceği konserlerle devam edecek.

İtalyan şarkcı, 2015’n son konserini ise İtalya’da verecek. Ramazzotti, 7 Kasım’da Torino’daki ünlü konser salonu Pala Alpitour’da olacak. Eros Ramazzotti Konser Turları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.

1984’ten bu yana yayımladığı 11 stüdyo albümü, 1 EP, 2 toplama albüm, 2 konser albümü ve 35 single ile Avrupa’nın yanı sıra Orta ve Güney Amerika’da yüksek satış başarısı yakalayan Eros Ramazzotti, müzik kariyeri boyunca 40 milyon kopya sattı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eros Ramazzotti, Eros Ramazzotti almanya konser, Eros Ramazzotti avrupa turnesi, Eros Ramazzotti italya, Eros Ramazzotti kariyeri, Eros Ramazzotti kimdir, Eros Ramazzotti konser, Eros Ramazzotti konserleri, Eros Ramazzotti milano, Eros Ramazzotti roma, Eros Ramazzotti şarkıları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları