Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ernesto Che Guevara’nın hiç bilinmeyen fotoğrafları!

31 Ekim, 2014 | 07:50

che-guevara-yeni-fotograflar10

Ernesto Che Guevara’nın daha önce hiç yayınlanmayan fotoğrafları ispanyol bir misyonerin purolarını sakladığı kutusundan çıktı!

KübaCumhuriyeti’nin Haberine Göre;

Ernesto Che Guevara’nın daha önce hiç yayınlanmamış olan,Bolivyada ölümünden hemen sonrası ve öncesinde çekilen fotoğrafları,İspanyol misyoner Imanol Arteaga‘nın purolarını sakladığı özel kutundan çıktı.

İspanyol misyoner Imanol Arteaga‘nın torunu tarafından ortaya çıkarılan fotoğraflar daha önce hiç yayınlanmamış olan ve ölümünün hemen ardından çekilmiş fotoğraflar olaran göze yansıyor.

Keza fotoğraflarda dik duruşu ve ölüm anında verdiği cesur ve gururlu ifadesiyle gözüken Che’nin pozlarını büyük bir erdemle verdiği gözüküyor.

İşte Ernesto Che Guevara’nın daha önce hiç bilinmeyen,ilk defa açığa çıkartılan fotoğrafları :

che-guevara-yeni-fotograflar (2) che-guevara-yeni-fotograflar che-guevara-yeni-fotograflar3 che-guevara-yeni-fotograflar4

 

che-guevara-yeni-fotograflar6 che-guevara-yeni-fotograflar7

che-guevara-yeni-fotograflar9 che-guevara-yeni-fotograflar10

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolivya, che guevara, ernesto che guevara, fotoğraf, ilk defa yayınlanan fotografları, images, Imanol Arteaga, new images, ölüm öncesi fotografları, ölüm sonrası fotografları, ölüma anı fotografları, yeni fotoğrafları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ella
12 Mart, 2015

ben senin için bağiliorum , senin gibi bir eşim olsaydı birşey istemezdım bu hayattan 🙁

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mart 12th, 2015 at 21:36 Ella mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları