Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ermeniler, THY ile anlaşan Kobe Bryant’a tepki gösterdi

16 Aralık, 2010 | 18:16

Türk Hava Yolları’nın ünlü Amerikalı basketbol oyuncusu Kobe Bryant ile imzaladığı iki yıllık sponsorluk anlaşması, Ermeni kökenli Amerikalıları rahatsız etti.

Ermeniler, anlaşmadan vazgeçmemesi halinde ünlü oyuncuyu boykot etmekle tehdit ediyor.
THY, Los Angeles ile İstanbul arasında Mart ayında başlayacak duraksız seferler için
Kobe Bryant’la anlaşma imzalamıştı. THY’nin “küresel marka elçisi” olan Bryant, THY reklamlarında boy gösterecek.

Ancak birçoğu Los Angeles kentinde olmak üzere California eyaletinde yaşayan Ermeniler, anlaşmadan dolayı rahatsız olmuş durumda. Amerikan Ulusal Ermeni Komitesi Başkanı Aram Hamparian, Los Angeles Times gazetesine yaptığı açıklamada birçok Ermeni’nin anlaşmadan dolayı Amerikalı basketbolcuya kızgın olduğunu söyledi.

Ermeni Gençlik Federasyonu üyesi Caspar Jivalagian da daha şimdiden “Kobe’dan nefret ediyorum” ya da “Lakers maçlarını izlemeyeceğim” şeklinde tepki gösteren birçok Ermeni bulunduğunu dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Basketbol Kobe Bryant, Los Angeles Times, THY Kobe Bryant, THY Sponsorluk, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Ermeniler, Türk Hava Yolları Kobe Bryant,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları