Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıyorlar

21 Nisan, 2011 | 13:45

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıyorlar

Türkiye ‘de erken rezervasyon fırsatlarında % 30 ‘lara varan indirimler yaşanması Avrupalı turistler harekete geçirdi. Avrupalılar ve hatta son dakika rezervasyonları ile bilinen Rus vatandaşlar bile erken rezervasyon için kolları sıvadı.

Türkiye’ye her yıl 3 milyona yakın turist gönderen, Almanya’dan sonra en büyük ikinci olarak vizelerin kalktığı Rusya’dan gelen turist sayısında bu yıl yüzde 10-15 artış bekleniyor. Rusya ile karşılıklı vizelerin kalkmasıyla birlikte Türkiye ‘den Rusya turlarına katılan kişilerin yanı sıra Rusya ‘dan Türkiye ‘ye tatil yapmak için gelenlerin sayısında da artış yaşanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erken Rezervasyon, Erken Rezervasyon Fırsatları, Erken Rezervasyon Kampanyası, Ruslar Türkiye, Rusya tatili, Rusya Vize, Yurtiçi erken rezervasyon, Yurtiçi Erken Rezervasyon Fırsatları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları