Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erken Rezervasyon 2011 ‘de son günler

26 Nisan, 2011 | 12:59

Erken Rezervasyon  Otelleri 2011 yılı için son dönem

Yurtiçi tatilcilerinin beklediği erken rezervasyon kampanyaları 2011 yılı için son döneminde. Mayıs sonuna kadar yapılacak olan alımlarda erken rezervasyon indirimi devam ediyor.

Erken rezervasyon indirimi uygulayan bir çok tesis yurtiçi turizmini canlandırmak, herkesin uygun fiyatlara mükemmel tatiller yapabilmeleri için kampanya bitiş tarihlerini Mayıs sonuna çektiler. Erken rezervasyon 2011 kampanyaları ile yerlerini şimdiden ayırtan bir çok tatilci yüksek sezonda çok uygun fiyatlarla tatil yapacak olmanın keyfini yaşamaya başladı bile.

Tesisler, yurtiçi tatil kampanyaları, yurt içi erken rezervasyon kampanyaları ile turizmi canlandırmak, herkesin en uygun fiyatlara kaliteli tatil yapmasını sağlamayı hedefliyor.

Gençler erken rezervasyon 2011 kampanyasından faydalanarak Kemer ve Alanya’ yı tercih ediyor

Erken rezervasyon kampanyalarında en çok rağbet gören Antalya’ nın Kemer’le Alanya bölgeleri 2011 yaz sezonunda gençlerin akınına uğrayacağa benziyor. 2011 erken rezervasyon kampanyasının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde sezonunda başlaması ile Akdeniz yerli-yabancı turistler ile yaz aylarına damgasını vuracak.

Yaz aylarında yerli – yabacı turistler tarafından, gerek plajları gerekse eğlence gece hayatı ile dikkatleri  ilgiyi her zaman toplayan Antalya bu sene de otellerin erken rezervasyon indirimleri ile aynı ilgiyi görmesi bekleniyor.

Erken rezervasyon  Kemer, Kuşadası, Bodrum, Alanya gibi bir çok bölgede devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2011 erken rezervasyon, Erken Rezervasyon, Erken Rezervasyon 2011, Erken Rezervasyon İndirimi, Erken rezervasyon kampanyaları, Erken Rezervasyon Kampanyası, Erken Rezervasyon Kemer, Erken Rezervasyon Otelleri, Yurtiçi erken rezervasyon, yurtiçi erken rezervasyon kampanyaları, yurtiçi tatil kampanyaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları