Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erken rezervasyonlarda 2011 yılı şok promosyonlarla başladı…

25 Şubat, 2011 | 22:02

Erken rezervasyonlarda 2011 yılı şok promosyonlarla başladı…

Yaz tatilinde yurtiçi otellerinin promosyonlarında patlama…Yaz tatilleri için yurtiçi tatillerini tercih edenler erken rezervasyon kampanyalarına yoğun ilgi gösteriyor.

Yurtiçi otellerin %35, %30 ve hatta % 50′ lere varan erken rezervasyon indiriminden faydalanmak isteyen yolcular seyahat acenteleri aracılığı ile yaz tatilleri için rezervasyonlarını şimdiden yaptırıyorlar.

Yurtiçi Otellerin başlatmış olduğu özel kampanya ve erken rezervasyon indirimleri ile insanların çok uygun bütçelerle harika tatiller geçirmeleri hedefleniyor. Genel olarak yarım pansiyon ve herşey dahil konseplerinde çalışan tesisleri tercih eden yolcular gittikleri otellerde konfora olduğu kadar yiyecek, içecek ve hizmete de dikkat ediyorlar.

Yurtiçi erken rezervasyon kampanyaları ile oteller hem çocuklu aileleri hem de gençleri hedef alıyorlar.

Yurtiçi Otellerinin çocuklar için hazırlamış olduğu özel konseptler ve mini klüpler sayesinde çocuklar eğlenceli tatiller geçirirken ebeveynler deniz ve güneşin tadını çıkarıyorlar.

% 50’ ye varan erken rezervasyon indirimi

Yurtiçi oteller özel promosyonlar sayesinde % 50 indirim ile 5 yıldızlı otel konforunu misafirlerine sunuyorlar. Otellerin bu inanılmaz erken rezervasyon kampanyasından faydalanmak isteyenlerin ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

Her bütçeye ve zevke uygun oteller ile yurtiçinde de harika bir yaz tatili geçirmek isteyen yerli turistler daha çok Ege ve Akdeniz Otelleri’ ne ilgi gösteriyorlar.

Ege ve Akdeniz Otelleri misafirlerine sunduğu hizmetler ve alternatifler onların kusursuz bir tatil geçirmelerini sağlarken, tatilciler ise büyün yılın yoğunluğunu 1 hafta da atıyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Otelleri, Ege Otelleri, Erken Rezervasyon, Erken Rezervasyon 2011, Erken Rezervasyon 2011 Otelleri, Erken Rezervasyon İndirimi, Erken Rezervasyon Tatil, Özel Promosyonlu Oteller, Promosyon Oteller, Yurtiçi Oteller, Yurtiçi Otelleri Erken Rezervasyon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları