Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

2010 Erken Rezervasyon taleplerine yoğun ilgi

12 Aralık, 2009 | 23:46

Erken rezervasyon 2010 fırsatlarından yararlanmak isteyenler ellerini çabuk tuttu ve özellikle yurtiçi rezervasyonlarda büyük bir artış yaşandı.

2010 erken rezervasyon paketlerinden yararlanan tatilciler, lüx otellerde çok uygun fiyatlara tatil yapmanın keyfini çıkaracak. Artan rekabet ortamında erken rezervasyon indirimleri tatilcilere büyük avantajlar sağlıyor.

2010 erken rezervasyonlarında çok ciddi oranda indirimlerin yaşandığını görenler turizm şirketlerinin yolunu tuttu. % 50’ye varan 2010 erken rezervasyon fırsatını kaçırmak istemeyenler hem istedikleri otellere rezervasyon yaptırıyorlar hem de uygun rakamlarla bütçelerini sarsmıyorlar.

2010 Erken Rezervasyon Fırsatları devam ediyor

Turizmciler 2010 erken rezervasyon taleplerini değerlendirirken en çok tercih edilen yerleri de açıkladı. Tatilcilerin erken rezervasyonda ilk tercihlerini  Kemer, Bodrum ve Side’nin oluşturdğu görülüyor.

Devam eden 2010 erken rezervasyon fırsatlarının Nisan başına kadar sürmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Erken Rezervasyon, 2010 Erken Rezervasyon Kampanyası, 2010 Erken Rezervasyon Otel, 2010 Erken Rezervasyon Talepleri, Erken Rezervasyon Bodrum, Erken Rezervasyon Fırsatları, Erken Rezervasyon Kampanyası, Erken Rezervasyon Kemer, Erken Rezervasyon Side, Yurtiçi erken rezervasyon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları