Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erkan Petekkaya Küba Turu düşünüyor

28 Mayıs, 2015 | 07:42

Yaz tatili için planlar yapmaya başlayan oyuncu Erkan Petekkaya, ailesiyle birlikte Küba Turu yapmayı planlıyor.

Güney Afrika turuyla farklı bir deneyim yaşayan Erkan Petekkaya, yaz sezonu için tatil planını yaptı. Başarılı oyuncu Küba yolcusu.

Son olarak Paramparça isimli diziyle ekranlara dönen ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, dizinin sezon finali yapmasının ardından Karayiplerin sırlar ülkesi Küba’da tatil yapacağını söyledi.

Daha önce Güney Afrika’da Safari Turu yapan Petekkaya, meşhur purosu, palmiye ağaçlarıyla ünlü sahilleri, müzikleri, romu ve devrim kokan sokaklarıyla ünlü Havana’da tatil planları yapıyor.

Önceki gün Bebek’te görüntülenen başarılı oyuncu, Türkiye’de tatil yapmayı tercih etmediğini belirterek “Yazın ailemle Küba’ya gideceğim” dedi. Gelecek ay sezon finali yapacak dizisinin ardından Küba’nın başkenti Havana’nın yolunu tutacak oyuncu, Küba Turu nun kaç gün süreceğini ise söylemedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erkan Petekkaya, Erkan Petekkaya afrika, Erkan Petekkaya havana, Erkan Petekkaya Küba, Erkan Petekkaya küba turu, Erkan Petekkaya tatil, Güney Afrika, Güney Afrika Safari Turu, Havana turu, Küba, Küba Havana, Küba tatili, Küba Turu, safari turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları