Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erdoğan’ın sözleri Küba turlarına ilgiyi artırdı

23 Kasım, 2014 | 17:45

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleri, Küba Turları‘na olan ilgiyi bir anda ikiye katladı.

Balayı ve 1 Mayıs dönemlerinde en çok tercih edilen tatil noktalarından biri olan Küba, geçen hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Küba’ya cami yakışır” sözleriyle tur satışlarında tavan yaptı.

Ülkeye yönelik ilginin artması, yaklaşan yeni yıl öncesi Küba Yılbaşı Turları‘na da yansıdı. Acenta yetkilileri, yılbaşını, kendine özgü müzikleri, mutfağı, yaşam anlayışı ve devriminin izlerinin sokaklarda hissedildiği Karayiplerin küçük ada ülkesi Küba’da geçirmek isteyenlere, erken rezervasyon yapmaları konusunda uyarıyor.

Bununla birlikte Küba için mayıs ayına kadar sömestr dönemini içeren münferit turlarda da hareket bekleniyor. Öte yandan sözü edilen caminin bulunduğu tepenin Havana’ya 700 kilometre uzaklıkta olduğu için tur programına eklenmesinin zor olduğunu belirten acenta yetkilileri, talep olması durumunda buraya da tur düzenlenebileceğini söylüyor.

İlgi en üst düzeye çıktı

WTS Turizm CEO’su Hürser Tekinoktay, Habertürk’e yaptığı açıklamada, Küba’nın vizeyle ilgili yetkili acentesi oldukları için buraya yönelik hareketliliği gözlemlediklerini belirtti. Küba turlarına yönelik olarak meydana gelen ilginin şimdiye kadar olanın en üst seviyesini oluşturduğunu anlatan Tekinoktay, “Balayı turları ile 1 Mayıs İşçi Bayramı dönemlerinde gidilen Küba’nın artık normal tatilciler tarafından da dikkat çektiğini görüyoruz. Bu yıl yılbaşında da buraya tur düzenliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs Küba, Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı küba, Küba, Küba 1 Mayıs, Küba 1 Mayıs İşçi Bayramı, Küba 1 Mayıs Turları, Küba Balayı, Küba Balayı Turları, Küba Haberleri, Küba Turları, Küba Turları tayyip erdoğan, Küba Turu, Küba yeni yıl, Küba Yılbaşı Turları, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan küba, Yılbaşı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları