Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erdoğan’ın Küba çıkışı turizmcilere yaradı (Video)

26 Kasım, 2014 | 15:29

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Küba’ya cami yakışır’ çıkışı, turizmcilerin yüzünü güldürdü. World Travel Service (WTS) yetkilisi Barış Yumrukçu, Küba’ya turist olarak gitmek isteyenlerin sayısının arttığını söyledi.

Küba turları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cami açıklamalarından sonra daha fazla ilgi görmeye başladı. Erdoğan’ın ‘Küba’ya cami yakışır’ sözlerinin ardından başlayan tartışmalar turizmcilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Küba tartışmaları sonrası Türk tatilcilerin Küba ilgisi daha da arttı.

Küba Büyükelçiliği tarafından Küba vizesi vermekle yetkilendirilen seyahat acentesi World Travel Service (WTS) yetkilisi Barış Yumrukçu, A Haber’e yaptığı açıklamada “Küba’ya turist olarak gitmek isteyenlerden gelen telefonlarda bir artış var. Malum, Cumhurbaşkanımızın bir açıklaması oldu. O açıklamadan sonra vatandaşların Küba’ya karşı merakları arttı sanırım. Yılbaşında, sömestrede kültür amaçlı Küba turları ve talepleri zaten vardı. Ama dediğim gibi bu tartışmaların üzerine insanların Küba’ya ilgileri daha da arttı” ifadelerini kullandı.

WTS yetkilisi Barış Yumrukçu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözünü ettiği Kristof Kolomb’un sahile çıktığı noktanın Havana’ya 700, Varadero’ya da 400 kilometre uzakta olduğu için tur programına eklenmesinin zor olduğunu ancak talep olduğu takdirde arzu edenleri götürebileceklerini belirtti.

Küba gezilecek yerleri, tarihi ve kültürü hakkında tanıtıcı Küba video görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Havana, Havana 1 mayıs, Havana cami, Havana Küba, Havana küba turu, Havana turu, kristof kolomb, Kristof Kolomb küba, Küba, Küba 1 Mayıs, Küba cami, Küba Haberleri, Küba Turları, Küba Turu, Küba vizesi, küba yılbaşı, World Travel Service, World Travel Service küba, WTS, WTS Küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları