Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erciyes Kayak Merkezi Polonyalı turistleri ağırlıyor!

25 Aralık, 2018 | 18:10

Erciyes Kayak Merkezi Polonyalı turistleri ağırlıyor!

Erciyes Kayak Merkezi Polonyalı turistleri ağırlıyor. Erciyes Kayak Merkezi Başkanı Cıngı, bu yıl Polonyalı turistleri de ağırladıklarını ifade ederek, tatilcilerin pistlerden çok memnun olduğunu söyledi.

Erciyes Kayak Merkezi Başkanı Murat Cahid Cıngı, bu yıl Polonyalı turistleri de ağırladıklarını ifade ederek, tatilcilerin pistlerden çok memnun olduğunu söyledi.

Erciyes Kayak Merkezi Polonyalı turistleri ağırlıyor

Geçtiğimiz Cuma günü Kayseri’ye gelen 189 kişilik Polonyalı turist kafilesi Erciyes Kayak Merkezi’nde tatillerine başladı. Bu yıl Polonyalı turistleri de ağırladıklarını belirten Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cıngı, kayak merkezinin önemine de değindi.

“Bilindiği gibi Kayseri Büyükşehir Belediyemiz Erciyes’te şehrimizin tarihi projelerinden birini yaptı” diyen Cıngı, “Tabii ki buradaki hedef Kayseri’de yaşayan hemşerilerimiz ve Türk vatandaşları için uluslararası standartlarda güvenli, kaliteli ve nezih bir ortam doğurabilecek bir kayak merkezleri oluşturmaktı. Bunun yanında önemli beklentilerimizden birisi de şehrimize yabancı turist getirip bu vesileyle şehrimizin sosyokültürel hayatına katkıda bulunmak.

Erciyes Kayak Merkezi Polonyalılar

“Gözümüzü yabancı pazarlara çevirdik”

2012 yılından itibaren biz Erciyes Dağı’nı biz ilk defa düzenli yönetim biçimi olarak Türkiye’de uygulayan tek kayak merkezi olarak yönetmeye başladık ve altyapımızı oturtup, özellikle şehir dışından bir talep geldikten sonra da gözümüzü yabancı pazarlara çevirdik. Orada bir çok fuarlara ve sunumlara katıldık. Çok şükür geçtiğimiz yıldan itibaren de bunun neticelerini almaya başladık. Artık Kayseri’ye Erciyes’te kış tatili geçirmek için uluslararası direkt uçuşlarla yurt dışından birçok misafirimiz geliyor.” açıklamasında bulundu.

WTS güvencesi ile Yurt İçi Kayak Turları sizi bekliyor!

Geçtiğimiz yıl Rusya’dan gelen turist kafilesi ile farklı ülkelerden kayakseverleri ağırlamaya başladıklarını ifade eden Cıngı, Sözcü Gazetesine yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz yıl Rusya ile başladığımız bu süreçte Ukrayna ve Polonya’nın da ilave edilmesiyle üç ülkeye ulaştı. Geçtiğimiz Cuma günü de ilk Polonya kafilesini karşılama imkanımız oldu. Şu anda misafirlerimiz Erciyes’te ve şehir otellerinde konaklıyorlar.

Hem Erciyes’te kayak yapıyorlar hem de Kapadokya’yı da ziyaret ederek hayatlarında unutamayacakları bir kış tatili geçiriyorlar. Şimdiye kadar ki gidişatımız çok iyi. Kayak yapan misafirlerimizle görüştüğümüzde çok mutlu olduklarını ve pistleri beğendiklerini söylediler.” yorumunda bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erciyes Kayak Merkezi, Erciyes Kayak Merkezi Başkanı, Kapadokya, Kayak, Kayak Merkezleri, Kayak turları, Kış sezonu, Murat Cahid Cıngı, Polonyalı turistler, Rus Turistler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları