Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erciyes Kayak Merkezi Berlin’de tanıtılıyor

08 Mart, 2012 | 17:59

Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, dünyanın en büyük turizm fuarlarından birisi olan ITB Berlin Fuarı’nda tanıtılmaya başlandı.

7-12 Mart tarihleri arasında dünyanın önde gelen turizm yatırımcılarını, işletmecileri ve tur operatörlerini bir araya getiren Almanya’nın başkenti Berlin’deki fuarda yerini alan Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi Projesi, gerek yatırımcılar gerekse de tur operatörleri tarafından yakından takip ediliyor.

Beraberindeki bakanlık yetkilileri ve AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel ile birlikte fuara katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da, Kayseri Erciyes A.Ş standını gezerek Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler’den ayrıntılı bilgiler aldı.

Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi Projesi’ni yakından takip ettiğini söyleyen Bakan Günay, “Erciyes Turizm Merkezi, kış turizminde Türkiye’nin adını dünya pazarında duyuracak örnek bir proje. Bu projeyi ortaya koyan ve gayretleriyle bu noktaya getiren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Özhaseki’yi tebrik ediyorum. Önümüzdeki birkaç yıl içinde Erciyes, dünyanın tanıdığı bir kış sporları merkezi haline gelecek.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erciyes Kayak, Erciyes Kayak Merkezi, Erciyes Kayak Merkezi Berlin, Erciyes Kış Sporları, Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, ITB, ITB Berlin, ITB Berlin Fuarı, Kış Sporları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları