Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erciyes’te kar kalınlığı 185 santimetreye ulaştı

11 Ocak, 2013 | 13:59

Erciyes'te kar kalınlığı 185 santimetreye ulaştı Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Erciyes Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı 185 santimetre oldu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler yaptığı açıklamada, Erciyes’te yaklaşık bir haftadır aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle kar kalınlığının 185 santimetreye ulaştığını söyledi.

Kar yağışının devam ettiği kayak merkezinde sıcaklığın eksi 14 derece olarak ölçüldüğünü belirten İkiler, kayak merkezine ulaşımın güçlükle sağlandığını, kapanan yolların açılması için çalışmaların devam ettiğini kaydetti.

Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle pistlerin kapalı olduğunu ifade eden İkiler, Serçel Yaylası’ndaki gondol tipi teleferiklerin de çalışmadığını söyledi.

İkiler, Erciyes’te hafta sonuna kadar aralıklarla kar yağışı beklediklerini sözlerine ekledi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erciyes, Erciyes dağı, Erciyes Dağı Kar, Erciyes haberleri, Erciyes Kar, Erciyes Kar Kalınlığı, Erciyes Kayak, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes, Kayseri Erciyes, Kayseri kayak, Serçel Yaylası,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları