Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Erciyes Dağı’nda kar kalınlığı 10 santimetre

08 Ekim, 2010 | 11:14

Kayseri’de dün başlayan yağmur yağışı şehir merkezinde etkili olurken Erciyes Dağı’nın 2 bin 700 metre yüksekliğinden sonraki bölümüne kar yağışı olarak düştü.

Zirve kesiminde kar kalınlığının 10 santimetreye ulaştığı belirtiliyor.

Erciyes Dağı’na mevsimin ilk karı eylül ayında düşmüştü. Ekim ayında ikinci kar yağışının olduğu Erciyes’e üçüncü kar dün gece yağdı. 2 bin 200 metrede bulunan kayak merkezinde yağmur yağışı etkili oldu. 2 bin 700 metreden sonraki Çobanini, Şeytanderesi ve zirve kesimine kar yağdı. Kayak merkezindeki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait tesisin görevlilerinden alınan bilgiye göre, dağın zirve kesimine düşen kar yağışı ile birlikte kar kalınlığının 10 santimetreye ulaştığı öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erciyes dağı, Erciyes Dağı Hava, Erciyes Dağı Hava Durumu, Erciyes Dağı Kar, Erciyes Dağı Kar kalınlığı, Erciyes Dağı Kar Kalınlığı Ne kadar, Erciyes Dağı Kayak, Erciyes Dağı Zirvesi, İsviçre Kayak Turları, Kayak turları, Turizm Gazetesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları