Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ercan Saatçi Küba turunda

18 Aralık, 2014 | 08:29

Ercan Saatçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cami çıkışı ile ilginin arttığı Latin Amerika ülkesi Küba’ya gitti. Ünlü sanatçı, Küba turu sırasında objektifine yansıyan muhteşem manzaraları sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.

Amerika’ya karşı yıllardır sürdürdüğü mücadelesi, kendine özgü müzikleri, mutfağı ve yaşam anlayışıyla dünyanın her yerinden seyahat tutkunlarının dikkatini çeken bir ülke Küba. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Küba’ya cami yakışır” açıklamaları tüm gözleri Karayipler’deki bu ada ülkesine çevirdi.

Tropikal iklim, ıssız beyaz kumlar, turkuaz mavisi deniz, palmiye ağaçları, müzik, puro, rom, devrim ve Küba neden görülmeli? sorusunun cevabı. Küba, zengin tarihi, 1959 devriminin film gibi senaryosunun sokaklara yansıdığı, müziğin caddelerden hiç eksik olmadığı bir ada ülkesi…

Son olarak Küba’nın büyüsüne kapılan isimlere Türk müziğinin sevilen seslerinden Ercan Saatçi de katıldı. Devrimin izlerinin hemen her sokakta yaşadığı Küba’da bol bol fotoğraf çeken Ercan Saatçi, Küba Turu boyunca hemen her anını ölümsüzleştiriyor.

Ercan Saatçi’nin Küba Fotoğrafları İçin Tıklayın

Dört bir yanında tarihsel ve kültürel gezilecek bir çok yer bulabileceğiniz aynı zamanda sualtı zenginlikleri ile de ünlü Küba Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ercan Saatçi, Ercan Saatçi fotoğrafları, Ercan Saatçi instagram, Ercan Saatçi kimdir, Ercan Saatçi küba, Ercan Saatçi Küba Turu, Ercan Saatçi twitter, havana video, Küba, küba başkenti havana, Küba Fotoğrafları, küba hakkında video, Küba Havana, küba kültürü video, Küba Resimleri, küba sualtı video, küba tarihi video, Küba Turu, küba video, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan küba,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları