Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Enka’da Bahar Etkinlikleri Başladı

21 Nisan, 2009 | 11:07

Enka Kültür Sanat Etkinlikleri

21.ENKA Kültür Sanat Bahar Etkinlikleri 03 Mart – 05 Mayıs 2009 tarihleri arasında tiyatro oyunları, konserler, çeşitli sergiler ve güçlü kadrosuyla bahara hızlı bir giriş yapıyor…

İstinye Sadi Gülçelik Spor Sitesi, ENKA İbrahim Betil Oditoryum’unda gerçekleştilen organizasyonlara katılmak isteyen seyirciler Taksim AKM önünden kalkacak servis ile etkinlik merkezine ulaşabilirler. Servisten yararlanmak isteyen konukların en az iki gün öncesinden ENKA ile bağlantıya geçip rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Bilet temini için ise ; www.biletix.com, www.enkasanat.org adresine girebilir veya Biletix satış noktaları ve ENKA Vakfı na ulaşabilirsiniz. Konserler 30 TL, tiyatrolar ise 20 TL’dir. Koltuk sayıları sınırlı olduğundan önceden rezervasyon yaptırarak giderseniz daha iyi olacaktır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bahar Etkinlikleri, Biletix, Enka Sanat, Enka Vakfı, Kültür Sanat Haberleri, Sanat Etkinlikleri, Taksim AKM,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları