Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Engelsiz Kulaçlar Kos Adası ve Bodrum Belediyeleri Ortak Etkinlik

11 Mayıs, 2017 | 18:11
Engelsiz Kulaçlar Etkinliği Kos-Bodrum

Engelsiz Kulaçlar Etkinliği Kos-Bodrum

 

Türkiye’den Bodrum ve Yunanistan’dan Kos Adası, Engelsiz Kulaçlar Ortak Etkinlik

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Sağlık Vakfı ortaklığında hayata geçirilmesi planlanan Engelsiz Kulaçlar etkinliği için kurum temsilcilerinden oluşan heyet Yunanistan’ın Kos (İstanköy) Adası’nda yetkililerle temaslarda bulundu.

Bodrum ve Kos adasında engellilere yönelik bir dizi etkinliğin planlandığı çalışmada uluslararası platformda farkındalık hedefleniyor. Heyet planlanan etkinlik hakkında bilgi vermek üzere Kos Kaymakamı George Halkityo, Liman Başkanı ve Sahil Güvenlik Adalar Sorumlusu Konstantino Gialelis ve Kos Belediye Başkanı  Goerge Kiritsis ile geçen hafta görüştü.

Etkinlikten ve ziyaretten memnuniyetini belirten yetkililer, birlikte yapılacak bu etkinliğin engellilere yönelik farkındalığı arttıracağını ve Türkiye ve Yunanistan arasındaki dostluğu pekiştireceğini dile getirdiler. Bu hafta Engelliler haftası etkinlikleri ile başlamıştır.

Kos Adası Kapıda Vize Dönemi Başladı

 

Kos Adası

Kos Adası

Kos Adası tatil planı yapanlar için kapıda vize dönemi nisan ayı itibari ile başladı. Türkiye’ye en yakın adalardan olan ege’de son yıllarda en popüler yunan adası olan Kos Adası için kapıda vize işlemi için önceden evraklarınızı bildirerek, adaya geçiş yapacağınız gün kapıda vize hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.

 


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Engelsiz Kulaçlar Etkinliği, Kos Adası,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları