Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Engelsiz Kulaçlar Kos Adası ve Bodrum Belediyeleri Ortak Etkinlik

11 Mayıs, 2017 | 18:11
Engelsiz Kulaçlar Etkinliği Kos-Bodrum

Engelsiz Kulaçlar Etkinliği Kos-Bodrum

 

Türkiye’den Bodrum ve Yunanistan’dan Kos Adası, Engelsiz Kulaçlar Ortak Etkinlik

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Sağlık Vakfı ortaklığında hayata geçirilmesi planlanan Engelsiz Kulaçlar etkinliği için kurum temsilcilerinden oluşan heyet Yunanistan’ın Kos (İstanköy) Adası’nda yetkililerle temaslarda bulundu.

Bodrum ve Kos adasında engellilere yönelik bir dizi etkinliğin planlandığı çalışmada uluslararası platformda farkındalık hedefleniyor. Heyet planlanan etkinlik hakkında bilgi vermek üzere Kos Kaymakamı George Halkityo, Liman Başkanı ve Sahil Güvenlik Adalar Sorumlusu Konstantino Gialelis ve Kos Belediye Başkanı  Goerge Kiritsis ile geçen hafta görüştü.

Etkinlikten ve ziyaretten memnuniyetini belirten yetkililer, birlikte yapılacak bu etkinliğin engellilere yönelik farkındalığı arttıracağını ve Türkiye ve Yunanistan arasındaki dostluğu pekiştireceğini dile getirdiler. Bu hafta Engelliler haftası etkinlikleri ile başlamıştır.

Kos Adası Kapıda Vize Dönemi Başladı

 

Kos Adası

Kos Adası

Kos Adası tatil planı yapanlar için kapıda vize dönemi nisan ayı itibari ile başladı. Türkiye’ye en yakın adalardan olan ege’de son yıllarda en popüler yunan adası olan Kos Adası için kapıda vize işlemi için önceden evraklarınızı bildirerek, adaya geçiş yapacağınız gün kapıda vize hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.

 


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Engelsiz Kulaçlar Etkinliği, Kos Adası,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları