Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Endüstriyel temizlik ürünleri fiyatları düşüşte

13 Nisan, 2011 | 10:31

Endüstriyel temizlik ürünleri fiyatları düşüşte

Oturduğumuz evin, çalıştığımız işyerinin yada sürekli kullandığımız bir yerin temiz olması oldukça önemli. Temizlik ve hijyen için kullandığımız Endüstriyel temizlik ürünleri de önem arz ediyor.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Endüstriyel temizlik ürünleri her alanda ihtiyaç duyulan ve kişilerin sağlığı için son derece önemli olan malzemelerden oluşuyor.

Genellikle otel, iş yerleri, evler, tatil köyleri, fabrikalar, restaurantlar, okullar ve hastane gibi ortamlarda kullanılan Endüstriyel temizlik ürünleri ucuz fiyatları ile her bütçeye uygun hale geldi. Uzmanlar Endüstriyel temizlik ürünleri fiyatlarında gözle görülür bir düşüş yaşandığını vurguluyorlar.

Endüstriyel temizlik ürünleri indirimde

Endüstriyel temizlik ürünleri olarak adlandırılan temizlik kağıtları, bulaşık temizlik ürünleri, genel temizlik ürünleri, çamaşır temizlik ürünleri, çöp torbaları, temizlik ekipmaları, haşera ilaçları gibi bir çok ürün fiyatlarında düşüşler yaşanıyor. profesyonel temizliğin sağlanmasında önemli yere sahip olan Endüstriyel temizlik ürünlerinde % 30 ‘a varan indirimlerle tüketici memnuniyeti sağlanması hedefleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
bulaşık temizlik ürünleri, çamaşır temizlik ürünleri, çöp torbaları, Endüstriyel temizlik ürünleri, Endüstriyel temizlik ürünleri fiyat, genel temizlik ürünleri, haşera ilaçları, hijyen, temizlik ekipmaları, temizlik kağıtları, temizlik ürünleri, temizlik ürünleri fiyatları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
kugu
13 Nisan, 2011

Temizlik ürünlerini sadece fiyata bakarak degerlendirmek doğru bir yaklaşım olmamaktadır.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Nisan 13th, 2011 at 11:14 kugu mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları