Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En romantik kış otelleri ve küçük kaçamaklar

05 Ocak, 2012 | 10:13

Kış aylarının iyice hissedildiği bugünlerde kışa haftasonu tatilleri ve küçük kaçamaklar için en romantik kış otellerini sizler için derledik.

En romantik kış tatili denilince akla ilk gelen bölgeler arasında hiç şüphesiz Abant  ilk sıralarda yer almaktadır. Abant Gölü etrafında bulunan otellerde tatilin keyfini yaşarken adeta bir kartpostalı andıran manzarası ile Abant romantik bir tatil için doğru bir tercih olabilir. Abant Gölü Otellerinden olan Abant Palace ve Büyük Abant Oteli muhteşem doğa ve göl manzaralı odaları ile hizmet veriyor.

Sapanca Gölü kenarında bulunan ayı zamanda Türkiye’nin en iyi SPA otellerinden birtanesi olan Güral Sapanca Wellness Park ve Richmond Nua Wellness & SPA Otelleri ile isterseniz  sadece SPA keyfini isterseniz tatilinizi Kartepe Kayak Merkezi otel konaklamaları ile birleştirerek hem SPA sıcaklığını  hemde kayak keyfini beraber yaşayabilirsiniz.

Her mevsim ayrı güzelliğini gözler önüne seren Kapadokya birbirinden şık konsept otelleri ve kaya evleri ile kış aylarının en romantik otellerinde konaklama imkanını sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abant, Abant Gölü Otelleri, Abant Palace, Büyük Abant Oteli, En romantik kış otelleri, En romantik oteller, Güral Sapanca Wellness Park, Haftasonu Tatilleri, Kapadokya, kapadokya kış tatili, Kartepe Kayak Merkezi, Kartepe Otelleri, Kış Otelleri, Kış Tatili, Küçük Kaçamaklar, Richmond Nua Wellness SPA, Romantik kış tatili, Sapanca Gölü, Sapanca Gölü Otelleri, SPA, SPA Otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları