Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En İyi Saç ekim yöntemi nedir

14 Şubat, 2010 | 15:03

En iyi Saç ekimi yöntemi nedir ?

En İyi Saç Ekimi Fue Yöntemi

Geçtiğimiz günlerde Saç Ekim Merkezleri ile ilgili açılan işletmelerin saç ekimi fiyatlarında büyük rekabet yaşattıkarı ve bu rekabetten ötürü saç ekim teknikleriyle birlikte ekim fiyatlarında düşmelerinden bahsetmiştik.

Gazetemize atılan maillerde bize n çok sorulan sorular arasında “En iyi Saç ekimi yöntemi” nedir ? sorusuyla karşılaştık.

En iyi Saç ekimi yöntemi “Saç ekimi fue yöntemi”

Servisimizin araştırmasıyla aslında en modern ve gelişmiş teknikler gözö nüne alınarak En iyi Saç ekimi yönteminin Fue yöntemi olduğubu soruyu sorduğumuz uzmanlar tarafından cevaplandırıldı.

İşte Saç Ekimi ile ilgili görüşler;

Saç ekimi bir anlamada “Saç nakli” dökülmeye karşı dirençli olan göğüs, bacak-kol ve kafanın erka ve yan taraflarından alınan saç köklerinin, saçların setlediği yerlere taşınmasıdır.

Saç ekimi yapılan saçlar da genetik yapıdan etkileneceğinden zamanla döküleceği riski hep taşınmaktadır.
Saç ekiminde 1-4 saç hücresini barındıran saç köklerinin naklinin uzmanlar ev doktorlar denetiminde yapılması gerekmektedir.

En iyi Saç ekimi fue yöntemi

Saç Ekim Fue Yöntemi Bugün, 1-4 hücre içeren doğal saç köklerinin eski bir teknolojiyle alınıp grup olarak transfer edilmesine FUT”Follicular Unit Transplantation.”  denilir.
Bu operasyon enseden güvenli bölgeden bir bant halinde saç şeridi çıkarılarak mikroskop altında köklere ayrıştırılması olayıdır. Genelikle kafanı o bölgesinde iz kalır.

Saç ekimi yöntemlerinde Saç ekimi fue yöntemi diğer adıyla “FUE yöntemi” ise operasyondan once saçlari tamamiyle traş edilerek saç kökleri tek tek enseden veya gerekiyorsa vücudun başka bölgelerinden alınır.

Kafa derisinde iz kalmaz  bir kaç seans gerekebilir…
Ekilen saçlar önce dökülür sonra uzar. Saç ekimi sonrası kaşınmalar ve özel bakımm gerekir…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
"En iyi Saç ekimi yöntemi", "FUE yöntemi", En İyi Saç ekim yöntemi, Saç ekim FUE, Saç Ekim Yöntemleri, saç ekimi, Saç ekimi fue, Saç ekimi fue yöntemi, Saç ekimi fue yöntemi nedir, Saç Ekimi ile ilgili görüşler,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
mehmet üzel
26 Şubat, 2010

benim anlamdığım nokta seyrelmiş saçlarda istediğiniz kadar ektirebilinirmi acaba

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Şubat 26th, 2010 at 16:07 mehmet üzel mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları