Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En İyi Yabancı Dil Konuşan Milletlerden biri de Türkiye !

23 Eylül, 2013 | 11:46

En İyi Yabancı Dil Konuşan Milletlerden biri de Türkiye ! Skyscanner, yaptığı araştırmaya göre, En İyi Yabancı Dil Konuşan Milletlerden biri de Türkiye.

Uluslararası katılımcıların cevaplandırdığı anketin sonuçlarına göre, en iyi yabancı dil konuşanların Hollandalılar olurken, en kötü ise İtalyanlar olarak ön plana çıkıyor. Türkler ise 5. sırada yer alıyor.

Özellikle yurtdışı seyahatlerinde yabancı dil konuşabilmek, tatili daha da keyifli hale getiriyor. İnternet sitesi ile olduğu kadar mobil uygulamalarıyla da dünyada seyahat etmek isteyenlerin hayatını kolaylaştıran ve en hesaplı alternatifleri sunan Skyscanner, bu kez hangi milletin en iyi yabancı dil konuştuğunu araştırdı. Sonuçlara göre Hollandalılar ilk sırada yer alırken, ikinci ve üçüncü sırada ise İsveçliler ve İngilizler bulunuyor.

Ruslara göre Türkler En İyi Konuşuyor

Dünyada bini aşkın havayolunun milyonlarca rotasını tarayarak en hesaplı uçak bileti alternatiflerini karşılaştıran Skyscanner’ın düzenlediği ankete göre Ruslar, en iyi Türklerin yabancı dil konuştuğunu düşünüyor. Ruslardan sonra Türklere en çok oy verenler ise Almanlar. Katılımcılar Türklerin; Ruslar, Danimarkalılar, İspanyollar, Fransızlar ve İtalyanlardan daha iyi yabancı dil konuştuğunu düşünüyor.

Türklere göre İngilizler Birinci

Anketin sonuçları; Türklere göre en iyi yabancı dil konuşanların İngilizler olduğunu ortaya koyuyor. Ancak İngilizlerin listesinde Türkler son sırada yer alıyor. Türk seyahatseverlerin yanıtlarına göre İngilizlerden sonra Almanlar ve Ruslar en iyi yabancı dil konuşan milletler olarak sıralanıyor.

İtalyanlar Son Sırada

En iyiler bir kenara, listenin en sonunda yer alan İtalyanlar ise en kötü yabancı dil konuşan millet olarak tanımlanıyor. İtalyanların yanı sıra Fransızlar ve İspanyollar da son üçte bulunuyor. Ankette ön plana çıkan başka bir nokta ise çoğu milletin en çok oyu kendisine vermiş olması.

En İyi Yabancı Dil Konuşan Milletler

Hollandalılar
İsveçliler
İngilizler
Almanlar
Türkler
Ruslar
Danimarkalılar
İspanyollar
Fransızlar
İtalyanlar

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
En İyi Yabancı Dil Konuşan Millet, En İyi Yabancı Dil Konuşan Milletler, İngilizler, Yabancı Dil Konuşan Milletler,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları