Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“En İyi Ulaşım Reklamı Ödülü” Pegasus Hava Yolları’nın

12 Eylül, 2013 | 12:56

pegasus-hava-yollari-odul A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması’nda “En İyi Ulaşım Reklamı Ödülü”nün sahibi Pegasus Hava Yolları oldu.

Pegasus Hava Yolları, ARVAK (Açıkhava Reklamcıları Vakfı) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması’nda “En İyi Ulaşım Reklamı Ödülü” dalında “Tatilciye Yönelik İletişimde Açıkhava Kullanımı Kampanyası” ile birincilik ödülüne layık görüldü.

Birçok markanın farklı açık hava projesiyle katılım gösterdiği ödül töreni, 09 Eylül Pazartesi günü Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleşti.

Jüri Başkanlığı’nı Atilla Aksoy’un üstlendiği ve 13 kişilik bir jürinin katılımı ile gerçekleşen A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması’nda, A Awards Büyük Ödülü, Kentsel Tasarım Özel Ödülü ve 5 ana kategoride yer alan 18 ödül olmak üzere toplamda 20 ödül verildi.

Ödül töreninde Pegasus Hava Yolları, “En İyi Ulaşım Reklamı Ödülü” dalında “Tatilciye Yönelik İletişimde Açıkhava Kullanımı Kampanyası” – “Pegasus’la gitseydiniz şimdiye denizdeydiniz” çalışması ile birincilik ödülünün sahibi oldu.

“Pegasus’la Gitseydiniz Şimdiye Denizdeydiniz”

Tatile gitmek için karayolunu kullanan kişileri Pegasus’a eğlenceli bir dille yönlendiren çalışmada, karayolu boyunca stratejik noktalarda gidiş yönüne “Pegasus’la Gitseydiniz Şimdiye Denizdeydiniz”, dönüş yönünde ise “Bu Yol Yorgunluğuna Değer mi? Gelecek Sefere Pegasus’a Bekliyoruz.” mesajları yerleştirilerek bir sonraki seferde Pegasus’un tercih edilmesi mesajı keyifli ve akıllarda kalacak bir dille veriliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A Awards, A Awards Açıkhava Reklamları, Açıkhava Reklamları, Açıkhava Reklamları Yarışması, Atilla Aksoy, Koç Müzesi, Pegasus, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ödül, Pegasus Hava Yolları reklam, Pegasus reklam, Pegasus reklam filmi, Pegasus Uçuşları, Ulaşım Reklamı Ödülü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları