Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En iyi turizm belediye başkanı Özhaseki

08 Mart, 2013 | 14:24

En iyi turizm belediye başkanı Özhaseki 4. Tourexpi Destinasyon Yönetim Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Törende Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, ‘yılın en iyi turizm belediye başkanı’ ödülünü aldı.

Turizm sektörünün bilgilendirme ve haber platformu Tourexpi’nin yurt içinden ve yurt dışından 40 binden fazla okuyucusunun oylarıyla belirlenen en iyi destinasyon yöneticilerine ödülleri törenle verildi.

Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı’nda gerçekleşen törene; yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda turizmci, bürokrat ve siyasetçi katıldı. Törene uluslararası basının da ilgisi yoğun oldu.

Erciyes Dağı’nda büyük bir yatırım ile uluslararası standartlarda kayak merkezi yapılmasına öncülük ettiği ve proje için kentin kaynaklarını akıllıca ve cesaretle kullandığı için ‘yılın en iyi turizm belediye başkanı’ seçilen Başkan Özhaseki, ödülünü Tourexpi yetkililerinin elinden aldı.

Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi’ni Berlin’de de tanıtma imkanı bulan Başkan Özhaseki, Erciyes’e yapılan yatırımları anlatarak Erciyes’in yakın zamanda dünyanın en gözde kayak merkezlerinden biri olacağını söyledi.

Ödül törenin ardından Başkan Özhaseki, Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı’nı gezerek incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi’nden yöneticilerle birlikte stantları dolaşan Başkan Özhaseki, stant yetkililerinden bilgiler aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
4. Tourexpi Destinasyon, Almanya, Berlin, Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı, Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, Mehmet Özhaseki, Tourexpi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları