Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En iyi turizm belediye başkanı Özhaseki

08 Mart, 2013 | 14:24

En iyi turizm belediye başkanı Özhaseki 4. Tourexpi Destinasyon Yönetim Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Törende Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, ‘yılın en iyi turizm belediye başkanı’ ödülünü aldı.

Turizm sektörünün bilgilendirme ve haber platformu Tourexpi’nin yurt içinden ve yurt dışından 40 binden fazla okuyucusunun oylarıyla belirlenen en iyi destinasyon yöneticilerine ödülleri törenle verildi.

Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı’nda gerçekleşen törene; yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda turizmci, bürokrat ve siyasetçi katıldı. Törene uluslararası basının da ilgisi yoğun oldu.

Erciyes Dağı’nda büyük bir yatırım ile uluslararası standartlarda kayak merkezi yapılmasına öncülük ettiği ve proje için kentin kaynaklarını akıllıca ve cesaretle kullandığı için ‘yılın en iyi turizm belediye başkanı’ seçilen Başkan Özhaseki, ödülünü Tourexpi yetkililerinin elinden aldı.

Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi’ni Berlin’de de tanıtma imkanı bulan Başkan Özhaseki, Erciyes’e yapılan yatırımları anlatarak Erciyes’in yakın zamanda dünyanın en gözde kayak merkezlerinden biri olacağını söyledi.

Ödül törenin ardından Başkan Özhaseki, Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı’nı gezerek incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi’nden yöneticilerle birlikte stantları dolaşan Başkan Özhaseki, stant yetkililerinden bilgiler aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
4. Tourexpi Destinasyon, Almanya, Berlin, Berlin Uluslararası Turizm Borsası Fuarı, Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, Mehmet Özhaseki, Tourexpi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları