Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyahatseverler seçti: En iyi otel Hindistan Umaid Bhawan Palace

26 Ocak, 2016 | 08:18

Umaid Bhawan Palace Hindistan’ın Rajasthan eyaletine bağlı Jodhpur şehrinde bulunan Umaid Bhawan Palace, seyahatseverlerin görüşleri doğrultusunda seçilen oteller sıralamasında zirvede yer aldı.

Hindistan, Güneydoğu Asya’nın turizmde parlayan yıldızı. Müzikleri, filmleri, birbirinden renkli festivalleri, hayran kalınası mimarisisiyle kartpostaları aratmayacak güzelliktelki Hindistan, ‘mutlaka görülmesi gereken yerler’ listesinde başı çekiyor. Hindistan’daki Umaid Bhawan Palace, TripAdvisor tarafından her yıl seyahatseverlerin oylarıyla belirlenen “Travellers Choice” ödüllerinde en iyi otel ödülüne layık görüldü. Mavi şehir olarak da bilinen Jodhpur’da bulunan görkemli kumtaşı oteli Umaid Bhawan Palace, küresel çapta “En iyi Oteller” kategorisinde zirvede yer aldı.

Seyahat planlarınızı değiştirecek Mavi Şehir Jodhpur Tıklayın

Umaid Bhawan Palace Hindistan

Rajasthan eyaletinin tam merkezinde yer alan ve mavi rengin hakim olduğu mimari yapılarıyla adeta bir görsel şölen sunan Jodhpur, Hindistan’ın en ünlü seyahat noktalarından. Jodhpur’da konumlanan 347 oda kapasiteli, kumtaşı oteli Umaid Bhawan Palace, otel mimarisinde Hindistan kültür ve medeniyetlerinin etkisini oldukça iyi taşıyor.

Hindistan Kültür & Fotoğrafçılık Turları Video;

Maisur eyaletindeki Orange County Resorts ise 25 otel arasında 13. sırada yer alarak Hindistan adına listeye giren ikinci otel oldu. Zirvedeki Umaid Bhawan Palace’ı ise sırasıyla Kamboçya’daki Shinta Mani Resort ile İtalya’daki Hotel Bellevue Syrene takip etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Hindistan gezilecek yerler, Hindistan otel, Hindistan otelleri, Hindistan turu, Hindistan video, Jodhpur, Jodhpur hindistan, Jodhpur mavi şehir, Rajasthan, Rajasthan hindistan, Umaid Bhawan Palace, Umaid Bhawan Palace hindistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları