Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“En iyi gemi turu” ödülü Holland America Line’ın

12 Şubat, 2014 | 14:48

Holland America Line

WOCLS üyeleri tarafından 2013 yılının ‘En iyi gemi turu’ ödülüne Holland America Line layık görüldü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Holland America Line Satış, Pazarlama ve Müşteri Yöneticisi Richard Meadows ‘Holland America Line’da herkes, yıllardır sürekli olarak bu ödülü kazanmaktan gurur duyuyor. Gemi Seyahatleri sektörü git gide gelişmekte ve Holland America Line olarak, saygın seyahatçilerimiz tarafından kaliteli gemi seyahatlerimizi geliştirmek için harcadığımız eforla tanınmaktayız” ifadelerini kullandı.

En iyi gemi turları için tıklayın

Her yıl ortalama 2 gemi seyahati yapan WOCLS üyelerinin yıllık olarak yaptıkları Okyanus ve Gemi Seyahati değerlendirmesinde 2013 yılının “En iyi Gemi Seyahati Ödülü”ne Holland America Line layık görüldü.

Ocean & Cruise News yazarı Thomas Cassidy ödülle ilgili olarak “Fiyat düşürme ölçümü sonuçlarının elenmesi ya da diğer gemi hatlarına baktığımızda Holland America Line hala yolcularına yüksek sınıflar ve ince zevk ile sayısız küçük dokunuşlar sağlamakta” dedi.

WOCLS tarafından yapılan açıklamada da Holland America Line için “Limana varıştan saatler sonra yapılan öğle yemekleri, soğuk bira bardakları, kokteyl saatlerinde sıcak çerezler, bir çok restoran seçeneği ve ekstra kanepeler, ana restorandaki geniş yemek seçenekleri, Endonezya ve Filipinli olan eğitimli, deneyimli, sıcak kanlı ve profesyonel ekibi, temizliği ile mükemmelliğin imzası” denildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
en iyi gemi seyahati, en iyi gemi turları, en iyi gemi turu, en iyi gemi turu ödülü, gemi, gemi seyahati, Holland America Line, Holland America Line tur, Holland America Line turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları