Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“En iyi gemi turu” ödülü Holland America Line’ın

12 Şubat, 2014 | 14:48

Holland America Line

WOCLS üyeleri tarafından 2013 yılının ‘En iyi gemi turu’ ödülüne Holland America Line layık görüldü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Holland America Line Satış, Pazarlama ve Müşteri Yöneticisi Richard Meadows ‘Holland America Line’da herkes, yıllardır sürekli olarak bu ödülü kazanmaktan gurur duyuyor. Gemi Seyahatleri sektörü git gide gelişmekte ve Holland America Line olarak, saygın seyahatçilerimiz tarafından kaliteli gemi seyahatlerimizi geliştirmek için harcadığımız eforla tanınmaktayız” ifadelerini kullandı.

En iyi gemi turları için tıklayın

Her yıl ortalama 2 gemi seyahati yapan WOCLS üyelerinin yıllık olarak yaptıkları Okyanus ve Gemi Seyahati değerlendirmesinde 2013 yılının “En iyi Gemi Seyahati Ödülü”ne Holland America Line layık görüldü.

Ocean & Cruise News yazarı Thomas Cassidy ödülle ilgili olarak “Fiyat düşürme ölçümü sonuçlarının elenmesi ya da diğer gemi hatlarına baktığımızda Holland America Line hala yolcularına yüksek sınıflar ve ince zevk ile sayısız küçük dokunuşlar sağlamakta” dedi.

WOCLS tarafından yapılan açıklamada da Holland America Line için “Limana varıştan saatler sonra yapılan öğle yemekleri, soğuk bira bardakları, kokteyl saatlerinde sıcak çerezler, bir çok restoran seçeneği ve ekstra kanepeler, ana restorandaki geniş yemek seçenekleri, Endonezya ve Filipinli olan eğitimli, deneyimli, sıcak kanlı ve profesyonel ekibi, temizliği ile mükemmelliğin imzası” denildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
en iyi gemi seyahati, en iyi gemi turları, en iyi gemi turu, en iyi gemi turu ödülü, gemi, gemi seyahati, Holland America Line, Holland America Line tur, Holland America Line turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları