Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En güvenli havayolu şirketi Yeni Zelanda’dan

15 Ocak, 2014 | 10:00

air-new-zealand Alman havayolu kazaları araştırmaları bürosunun yaptığı listeye göre en güvenli havayolu şirketi Yeni Zelanda’lı Air New Zealand oldu.

JACDEC’in oluşturduğu listeye göre geçen sene en güvenli havayolu seçilen Finlandiyalı Finair bu yıl üçüncü sıraya geriledi.

İkinci sıraya ise Hong Kong’dan Cathay Pacific havayolu şirketi yerleşti. Geçen sene 54’üncü olan Türk Hava Yolları ise bu yıl 51’inci sıraya yükseldi.

Söz konusu liste oluşturulurken sadece ağır kazalar değil, küçük aksaklıklar da dikkate alındı. JACDEC’in açıklamasına göre 2013 yılı tüm hava yolculuğu tarihinde en güvenli yıllardan biri olarak tarihe geçti.

JACDEC’in verdiği bilgiye göre 2013 yılında 3 milyarın üzerinde insan uçak yolculuğu yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air New Zealand, Alman havayolu kazaları, Cathay Pacific, Finair, JACDEC, JACDEC almanya, Türk Hava Yolları, Yeni Zelanda, Yeni Zelanda Haberleri, Yeni Zelanda havayolu, Yeni Zelanda uçuşları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları