Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En gözde tatil merkezi Mallorca

14 Ağustos, 2012 | 16:03

Son yıllardaki en gözde tatil merkezi Mallorca.Mallorca adası spor,sanat,sosyete ve iş dünyasından birçok ismin gözde tatil merkezi haline geldi.

Mallorca’da tatil yapanlar gündüzleri denizin tadını çıkarıp geceleri de eğlence mekanlarına akın ediyorlar.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere Başbakanı David Cameron ve eşi Samantha Cameron da Mallorca’da tatil yaparken görüntülenmişti. Ayrıca Catherine Zeta Jones,Annie Lennox, Anni-Frid Lyngstad, Michael Douglas,Claudia Schiffer,Rafael Nadal gibi isimler de Mallorca’dan vazgeçemeyenlerden…

Fernando Alonso Mallorca adasında

Formula 1 pistlerinin başarılı yarışçılarından Fernando Alonso Mallorca adasında tatil yaparken görüntülendi.Bir grup arkadaşlarının da eşlik ettiği çift, önceki gün tekne gezisi sırasında görüntülendi.

Fernando Alonso ve sevgilisinin keyifli halleri gözlerden kaçmazken,çift zaman zaman birbirlerine sevgi gösterisinde bulunmayı da ihmal etmedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alonso Dasha Kapustina, Anni-Frid Lyngstad, Annie Lennox, aşk tatili, Catherine Zeta-Jones, Claudia Schiffer, Dasha Kapustina, Fernando Alonso, Fernando Alonso Mallorca, Fernando Alonso Mallorca adası, Fernando Alonso sevgilisi, Formula 1, gözde tatil merkezi Mallorca, Mallorca, Mallorca Adası, Mallorca adası tatil, Mallorca'da aşk tatili, Michael Douglas, Rafael Nadal, tatil merkezi Mallorca,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları